1. Anasayfa
  2. Koh Samui Adası Hakkında
  3. Koh Samui Adası Full Moon Party

Koh Samui Adası Full Moon Party

folder_openKoh Samui Adası Hakkında
commentYorum yapılmamış

Full Moon Party ( Dolunay Partisi ) 80 li yılların sonunda sadece barış kardeşlik ve dostluk mesajları altında 1970 ‘lerin ruhunu yeniden canlandırmak için başlamıştı.

Doğadaki tüm canlıların hissiyatının en yüksek olduğu günler dolunay günleri olarak bilinir. Kardeşlik, dostluk ve barış duygularının yoğun olduğu bu günlerde müziğin ve eğlencenin birleştiği atmosferdeki bu parti dünyada bir çok bölgede yapılmaya başlanmıştır.

İlerleyen tarihlerde Full Moon Party üyelerinin çoğalması ile birlikte dolunayında ortaya çıktığı gecelerde Koh Phangan adası dünyanın dolunaya en yakın olan noktası olarak tespit edildi.

Koh Phangan adasının tabi güzellikleri hemen 10 dakika uzaklığındaki kendisinden daha büyük olan Samui adası ile birlikte birleşince Full Moon Party ‘ler Samui adasına ve bölgesine Full Moon Party zamanları on binlerce turiste ev sahipliği yapmaya başladı.

Full Moon Party ‘lere bazı aylar 7000 bazı aylarda 20.000 bazı aylarda da 50.000 kişi katılarak bu partileri artık bir Dünya Event ‘ı haline getirmiştir.Bunlarda ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü