1. Anasayfa
  2. Koh Samui Adası Hakkında
  3. Koh Samui Adası Gece Hayatı

Koh Samui Adası Gece Hayatı

folder_openKoh Samui Adası Hakkında
commentYorum yapılmamış

Koh Samui’de güneş batımından sonra, Lamai ve Chaweng sahilleri hareketli bir gece hayatını başlatır. Lamai ve Chaweng sahilleri boyunca bar ve restoranlar bulunmaktadır.

İstenirse müziğin yoğun atmosferinin bulunduğu bar ve diskolar da sabaha kadar eğlenilebilmektedir. Genellikle cennet adasına uygun lezzet ve görüntüdeki kokteyller barların en popüler içecekleridir.

Bölgeye yakın Bophout Fisherman Village – Balıkçı Kasabası bulunmaktadır. Burası genellikle romantik bir ortam geçirmek isteyen çiftler ve aileler için rağbet görür. bu tarzdaki kafe ve barlar meşhur Samui ‘nin güneş batımını en güzel şekilde ziyaretçilerine izlettirir.

Hiphop ve dans müziği merakı olan gençler saat 23.00 ‘den sonra gece hayatının merkezi sayılan Chaweng deki Green Mango ve diğer değişik kulüplere akın eder. Yoğun bir gece hayatı yaşamak isteyenler ise açık hava Solo Bar da sabah güneş doğana kadar eğlenebilmektedirler.

Canlı müzikli barlar genelde Rock ve yerli Thai usulü ile sanatçılar tarafından eğlenceye gelenlere sunulmaktadır. House müzik tercih edenler Lamai ‘de Fusion club ‘e mutlaka uğrarlar. Lamai ve Chaweng in bir diğer eğlencesi de bölgenin genç kızlarınca dans ettikleri meşhur GoGo barlardır.Bunlarda ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü